O nás

Na trhu pôsobíme ako sprostredkovateľ poistenia, ktorý má licenciu od Národnej banky Slovenska na vykonávanie služieb ohľadom sprostredkovania poistenia. 

Spol. DOLOFIS s.r.o. bola založená v roku 2001 transformáciou fyzickej osoby – finančného poradcu – Ing. Jana Doležalová na právnickú osobu. Pokračuje v sprostredkovateľskej činnosti, ktorá má korene v roku 1991, kedy konateľka spoločnosti Ing. Jana Doležalová začala vykonávať činnosť finančného poradcu jednej z významných poisťovní v Čechách a výrazným spôsobom prispela k rozvoju aktivít tejto poisťovne na Slovensku. 

Spol. DOLOFIS je kolektív pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v poisťovníctve s obrovskou chuťou byť dôležitou súčasťou na poistnom trhu profesionálnych sprostredkovateľovpoistenia. Spol. DOLOFIS s.r.o. má uzatvorené poistenie profesijnej zodpovednosti za škody z činnosti samostatného finančného poradcu.

Na vykonávanie činnosti samostatného finančného agenta bolo vydané Povolenie Národnej banky Slovenska + priložiť Licenciu.

Pracovníci každoročne absolvujú osobitné finančné vzdelávanie v sektore Poistenie/Zaistenie. Cez Inštitút finančného vzdelávania sa zúčastňujú školení so zameraním na finančný sektor.